O firmie
Kontakt

Aktualności

Nie dodano jeszcze aktualności.

Dane firmy

Białystok ul. Niedźwiedzia 8
15-540 Białystok
woj. podlaskie
powiat Białystok

tel: 666810159


Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firmę polecają

Subskrypcja

O firmie

Rozmiar czcionki: A A A
Drodzy Państwo!
Kupując pieska prędzej czy później pojawi się konieczność wyjścia z nim do fryzjera (groomera).
Dlaczego warto korzystać z takich wizyt właśnie w moim saloniku?
Korzystam z kosmetyków najbardziej cenionych światowych producentów (1 All Systems, Bio-Groom, Oster, Ring 5 i innych). Powszechnie uważa się, że najlepsze na świecie kosmetyki dla psów to w kolejności marka angielska, amerykańska, francuska i pozostałe.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta pracuję na amerykańskich kosmetykach.
W moim salonie pieska kąpię zgodnie ze sztuką groomerską: w pierwszej kolejności, zaraz po zmyciu pierwszego brudu, stosuję szampon do koloru włosa, następnie do struktury włosa, dopiero teraz na 5-10 minut nakładam odpowiednią odżywkę. Zabieg taki przeciętnie trwa 50 minut.
UWAGA: Nie powinno kąpać się piesków w ludzkim szamponie. Efekt będzie podobny jak w przypadku wykąpania człowieka w rozpuszczalniku. Dlatego koniecznie należy szczegółowo wypytać groomera w czym i jak będzie kąpał pieska. Zdarzają się przypadki, gdzie, nawet w renomowanych salonach, pieski kąpane są w płynach do mycia naczyń, żeby zmyć pierwszy bród i obniżyć koszty usługi. W moim saloniku takich praktyk nie stosujemy.
Dbam, nie tylko formalnie, ale przede wszystkim w praktyce o czystość - wszystkie narzędzia są obligatoryjnie sterylizowane po każdym z zabiegów, a ręczniki prane po każdym użyciu. W praktyce zdobytej ze swoją hodowlą Yorków i Shih-Tzu, nauczyłam się, że najważniejszym jest aby szczególną uwagę przykładać do właściwego kontaktu ze zwierzęciem - tak aby zapamiętało ono wizytę w salonie groomerskim jako miłe przeżycie. Jestem przekonana, że nie ma złych psów, lecz jest jedynie złe podejście do nich, co może skutkować niechęcią do zabiegów pielęgnacyjnych. Psu wystarczy jedna zła "przygoda" z agresywnym groomerem, aby zniechęcił się do strzyżenia na całe życie!
Szczególnie mocno zachęcam do wizyty u mnie posiadaczy szczeniąt - ich pierwsza wizyta u psiego fryzjera jest niezwykle istotna - bo to co w jej trakcie zapamiętają będzie rzutować na wszystkie następne. Jeżeli chcielibyście aby Wasz ulubieniec chętnie przychodził na regularne zabiegi pielęgnacyjne
teraz i w przyszłości - wybierzcie ,,Psie Trendy"

Galeria zdjęć

Słowa kluczowe

Psie Trendy
tel: 666810159
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Fotowoltaika TrzebowniskoDzierżawa gruntu pod farmę fotowoltaiczną TrzebowniskoPorównywarka instalacji fotowoltaicznych TrzebowniskoKalkulator mocy instalacji fotowoltaicznej TrzebowniskoPozycjonowanie stron internetowych BiłgorajBudki lęgowe